Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Banki

(miejscowość)
Bank
Indeks

Centralna 21 B, Citi Bank Handlowy, Oddział CitiFinancial Puławy

Miasto: Puławy
Bank: Citi Bank Handlowy
Indeks: C

Centralna 21 B, Puławy
tel. 81 886 77 80


Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej przedłużył terminy rejestracji w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) na dwa kierunki studiów, które od października będą prowadzone na Wydziale Zamiejscowym UMCS w Puławach.
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie wdraża projekt „Stacja Edukacja”. Osobom, które rozpoczną w tym roku studia stacjonarne I stopnia, oferuje stypendia na pokrycie czesnego za cały pierwszy rok. Studenci będą mogli równolegle pobierać także stypendia socjalne i sportowe.
Od roku akademickiego 2014/2015 Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie uruchamia 3 nowe specjalności na kierunku socjologia II stopnia: Badania rynkowe i społeczne, Marketing w biznesie oraz Zarządzanie projektami.
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie wychodzi naprzeciw osobom, które chcą bez zbędnej zwłoki rozpocząć studia drugiego stopnia na kierunkach transport oraz pielęgniarstwo. Nie będą oni musieli czekać do marca na rozpoczęcie nauki. Na WSEI zajęcia ruszą już w październiku.
Celpe-Bras poświadcza znajomość języka portugalskiego w wersji brazylijskiej. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie jest ośrodkiem akredytowanym do przeprowadzania tego typu egzaminu w Polsce i w Europie Wschodniej. Zapisy na egzamin trwają od 16 lipca do 14 sierpnia 2014 r.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza na studia na Wydziale Zamiejscowym w Puławach. Planowane są zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne.
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji otrzymała dwie statuetki i trzy certyfikaty w ogólnopolskim konkursie „Uczelnia Liderów 2014”.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia oraz na studia podyplomowe.
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia 2014 roku.
Polska Fundacja Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" w Lublinie zaprasza na studia podyplomowe. Obecnie Fundacja prowadzi nabór na kierunki: MBA in Marketing oraz Master in Business Management.
Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” w Lublinie zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu sal szkoleniowych i sali komputerowej blisko centrum Lublina. Sale znajdują się w budynku Fundacji „OIC Poland” przy ulicy Gospodarczej 26, łatwy dojazd komunikacją miejską oraz możliwość bezpłatnego parkowania.
Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego OIC Poland zaprasza do skorzystania z oferty Funduszu Pożyczkowego.
Publikacja „Demokracja elektroniczna. Kontrowersje i dylematy” wydana przez Wydawnictwo UMCS otrzymała nagrodę w Konkursie im. dr. Pawła Stępki.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaprasza na studia I,II i III stopnia. Biuro rekrutacji, plac M. Curie-Skłodowskiej 5 (wejście jak do Księgarni Uniwersyteckiej), 20-031 Lublin, tel. (81) 537 58 80 (w godz. 9.00-14.00).
Oddaj głos na wynalazek w konkursie „Eureka! DGP - Odkrywam polskie wynalazki”. Głosowanie trwa do 8 czerwca 2014 r.
Głównym celem projektu jest: zwiększenie uczestnictwa wśród 174 osób dorosłych z woj. lubelskiego w edukacji formalnej i pozaformalnej do 30.06.2015 r.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
01.08 - 12.08.2014
Czarnogóra, Budva
Wyjazd do Czarnogóry – jednego z najpiękniejszych krajów bałkańskich. Wspaniałe nadmorskie pejzaże (o jakie nie tak łatwo nawet w innych krajach na Adriatykiem), urocze zaułki starych, pełnych zabytków miasteczek, długie, szerokie, plaże, kwitnące życie nocne… Warto się o tym przekonać osobiście – to już nasze piąte wakacje w Czarnogórze!
Vodice - Jedna z większych turystycznych miejscowości w tej części Chorwacji, położona niedaleko Sibenika. Znajduje się tutaj kilka dyskotek, szkoły do nurkowania, port oraz bardzo wiele knajpek, restauracji, pizzeri. Do tego wszystkiego krystaliczna czysta woda w ciepłym morzu :)
Crikvenica to jedna z głównych miejscowości wypoczynkowych w rejonie zatoki Kvarner. Co roku wypełnia się mnóstwem turystów spragnionych gorących plaż, ciepłego morza i dobrych imprez. Znajdziecie tu liczne kawiarnie i restauracje, a na najbliższej plaży znajdują się beach bary, serwujące orzeźwiające drinki i koktajle.