Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Banki

(miejscowość)
Bank
Indeks

Centralna 21 B, Citi Bank Handlowy, Oddział CitiFinancial Puławy

Miasto: Puławy
Bank: Citi Bank Handlowy
Indeks: C

Centralna 21 B, Puławy
tel. 81 886 77 80Angielski
 Niemiecki
 Francuski
 Włoski
 Hiszpański
 Rosyjski


oraz inne języki
w zależności od miasta
14 maja 2015 r. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie otwiera rekrutację na studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia oraz jednolite magisterskie na rok akademicki 2015/2016. W tegorocznej ofercie znajduje się 34 kierunki studiów, w tym nowość: kierunek gastronomia i sztuka kulinarna.
Reagując na potrzeby rynku, Polska Fundacja Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” stale poszerza ofertę kierunków kształcenia. Obecnie Fundacja prowadzi nabór na studia MBA in Marketing (we współpracy z IPAM – Instituto Português de Administração de Marketing) oraz Master in Business Management (we współpracy z ISTUD Business School).
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na kierunku Żywienie człowieka i dietetyka.
Multikino wprowadza pierwszą w Polsce jednodniową ofertę All Inclusive, czyli możliwość obejrzenia dowolnej ilości filmów oraz korzystania z zestawu barowego Multihit bez limitu danego dnia. Promocja będzie trwać od 27 marca do 31 lipca 2015 roku.
Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” w Lublinie zaprasza do udziału w projekcie „Akademia Europejskich Kompetencji” realizowanym na podstawie umowy zawartej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego. Okres realizacji projektu: 01.09.2013r. – 30.06.2015r.