Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Lublin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-03-02

Culture night - Rosja na UMCS

„Culture Night - Rosja” odbędzie się 2 marca 2019 r. o godz. 18:00 w ACK „Chatka Żaka” przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie.

Rosja to jeden z najbardziej interesujących i najsilniej zróżnicowanych wewnętrznie państw. Podczas spotkania nasi studenci zaprezentują historię i kulturę mieszkańców tego kraju. Będzie to okazja do uzyskania wielu ciekawych informacji na temat jednego z największych państw świata, a także możliwość rozwiania lub potwierdzenia stereotypów funkcjonujących na temat Rosji. Podczas wydarzenia zapoznamy się z rosyjskimi piosenkami i wierszami, jak również spróbujemy tradycyjnej kuchni. Pod koniec sprawdzimy wiedzę o naszym sąsiedzie w quizie „Rosja to..?”

„Culture Nights” to projekt realizowany przez Centrum Promocji UMCS wraz z laureatami konkursu Talenty na UMCS. W ramach programu uzdolnieni młodzi ludzie z dziewięciu państw świata zostali przyjęci na bezpłatne studia na naszej uczelni. Organizowany przez nich cykl spotkań ma na celu przybliżenie studentom i mieszkańcom Lublina kultury, historii oraz obyczajów krajów, z których pochodzą zagraniczni żacy.

data ostatniej modyfikacji: 2019-02-26 10:50:06
Komentarze

Nauka języków w Lublinie
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
WSPA_rekrutacja_220.png
WSSIP_220.jpg
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Centrum Astronomii UMK
miniatura
miniatura Studenci WSB
 
Polityka Prywatności