Serwis dział języki - Zestawienie szkół językowych w Lublinie dla studentów - Studencki Informator Regionalny - Lublin

Szkoły językowe w Lublinie - zestawienie

Język
Rodzaj kursów
Czas kursów

EUROlink Szkoła Języka Angielskiego - Lublin

ul. Zbożowa 22 A
20-827 Lublin
tel.(0 81) 740 88 81

Mój język wyznacza moje granice

Jeśli szukasz wysokiej JAKOŚCI – przyjdź do nas.
Jeśli szukasz SOLIDNOŚCI i PEWNOŚCI – oferujemy sprawdzone metody nauczania.
Jeśli szukasz NOWINEK - zapewniamy młodą i pomysłową kadrę.
Jeśli szukasz ATMOSFERY - prowadzimy zajęcia w urokliwym budynku.

EUROlink
Szkoła Języka Angielskiego EUROlink proponuje:

1. kursy w urokliwym budynku przy ulicy Zbożowej 22A w Lublinie. Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, naukę Business English, jak również przygotowanie do międzynarodowych egzaminów języka angielskiego (TELC, Cambridge ESOL – FCE, CAE, CPE).

2. u nas nie tylko przygotujesz się do certyfikatów językowych ale również zdasz je u nas - jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC

3. wyjazdy do szkół językowych w Wielkiej Brytanii - współpracujemy z renomowanymi instytucjami językowymi w Londynie, Eastbourne i Exeter.

Lektorzy
Podstawą każdej dobrej szkoły są lektorzy. Wszyscy nasi to nauczyciele angliści, niektórzy z doświadczeniem wykładowców uniwersyteckich lub z kilkuletnią praktyką menedżerską w firmach zagranicznych (Business English u prawdziwych praktyków!). Pozostali to młoda, ale doświadczona i zaangażowana w pracę kadra. Oferujemy również zajęcia z native speakerami. Z tymi ludźmi chce się uczyć!

Metoda
Nauczamy metodą komunikatywna, która jest fundamentem współczesnej dydaktyki języków nowożytnych. Jej celem jest nauczenie w jak najkrótszym czasie efektywnego porozumiewania się w języku obcym w mowie i piśmie.
Nauka poprzedzana jest pisemnym testem i rozmową z lektorem. Warunkiem kontynuowania nauki na wyższym poziomie jest w zaliczenie testu końcowego. Korzystamy z materiałów renomowanych wydawnictw brytyjskich: Longman, Oxford University Press i Macmillan.

Dodatki
Oprócz nauki języka w EUROlinku poznasz kulturę krajów anglojęzycznych, będziesz mógł korzystać z bezpłatnej biblioteki i spotkasz przyjaznych ludzi. U nas nie będziesz się nudził.

EUROlink – a school with a difference!Egzaminy językowe

Nauka języków w Lublinie
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
 
Polityka Prywatności