To najpopularniejszy na świecie test z języka angielskiego w sferze nauki i migracji. Każdego roku do egzaminu IELTS przystępuje ponad 1,5 miliona kandydatów. Egzamin to dla nich pierwszy krok w kierunku zdobycia wykształcenia i zatrudnienia. Ocenia poziom znajomości angielskiego osób, którzy chcą studiować lub pracować w otoczeniu anglojęzycznym.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział języki - Nauka języków w Lublinie i lubelskim - Studencki Informator Regionalny - Lublin

AKADEMOS - Centrum Egzaminacyjne ETS

ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin
tel. (81) 443 88 05

Jest to inaczej TOEIC w jęz. francuskim, czyli egzamin sprawdzający znajomość jęz. francuskiego pod kątem pracy w firmie.
Składa się on ze 180 pytań, podzielonych na rozumienie ze słuchu oraz czytanie. Trwa 1 godzinę i 50 minut.
Pytania egzaminu oparte są o rzeczywiste sytuacje, które mają miejsce w codziennym życiu osób pracujących w firmach.
Wynik egzaminu obrazuje skala punktacji od 10 do 990. Oprócz punktacji zdający otrzymuje Tabelę Sprawności Językowych, która precyzyjnie określa umiejętności językowe osoby, która zdawała egzamin.

Egzaminu TFI nie można "oblać"!

TFI jest egzaminem szczególnie polecanym dla osób zamierzających wyjechać do krajów, w których język francuski jest językiem urzędowym. Egzamin ten zdają także osoby pracujące w firmach z kapitałem francuskim na całym świecie.

Egzamin TFI, podobnie jak większość egzaminów w ofercie ETS może być zorganizowany na życzenie klienta. Regularne sesje egzaminacyjne odbywają się natomiast co miesiąc. Czas oczekiwania na wyniki egzaminu wynosi 1-10 dni.

 
Polityka Prywatności