Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział języki - Zestawienie szkół językowych w Lublinie dla studentów - Studencki Informator Regionalny - Lublin

Euro-Forum Szkoła Języków Obcych

Graniczna 4, Lublin
tel 081 534 95 72


info@euro-forum.lublin.pl

Szkoła prowadzi kursy języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, co stwarza możliwość kontynuacji nauki aż do uzyskania międzynarodowego certyfikatu Cambridge, Goethe-Institut oraz TELC.

Euro-Forum posiada najlepiej wyposażone sale szkoleniowe w Lublinie
.
Wszystkie sale w Euro-Forum to sale multimedialne, wyposażone w projektory multimedialne, pracownie językowe ze słuchawkami, tablice interaktywne, tablety do obsługi tablic z daleka, elektroniczny system sprawdzania testów. Nauka języka angielskiego odbywa się z podręczników, które posiadają specjalne interaktywne oprogramowanie do prowadzenia zajęć. Lektor z pozycji tablicy uruchamia materiały audio, video, czy też ćwiczenia z podręcznika.

EURO-FORUM jest Centrum Egzaminacyjnym TELC, dzięki czemu odpowiedni certyfikat językowy można uzyskać zdając egzamin u nas w szkole.

W ofercie szkoły są również bezpłatne szkolenia komputerowe i językowe dla osób pracujących po 50 r. życia współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. - EFS


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języków w Lublinie
boks.gif

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności