18 października 2006 (środa)
(Archiwum)

Koncert zespołu Coma

Promowane cukierkowym singlem "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" ukrywają skrzętnie swoją majestatyczną tajemnicę. Potęga klimatów zmieszana z poetyckimi, napełnionymi zadumą i nadzieją tekstami.

Ogromna dojrzałość aranżacji, swoboda przekazu i wielkie przestrzenie splecione z klimatycznym zabarwieniem progresywnej agresji.

 

Dziesięć bezkompromisowych utworów o wielorakiej interpretacji. Nieokiełznany art rock inspirowany mistrzami gatunku, w nowym, nieznanym dotąd wydaniu.

"Zaprzepaszczone siły" wycelowane prosto w serce komercji, album dla wybrańców. Promowany jedynie przez przyjaciół oraz niczym nieskrępowane i odważne media.

"Wielka armia" misternie zagranych dźwięków połączonych w nietypowy concept album. Świetna realizacja dźwięku i charakterystyczne brzmienie.

"Święte znaki" prowadzą w zakamarki umysłu, pozwalając obcować ze sobą w bezpiecznej przestrzeni, dając uczucie oderwania od rzeczywistości, wzniesienia się ponad szarość dnia.

"Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" to album dla wymagających. To rozpoznawalny styl zespołu w nowej odsłonie. Nic już nie będzie takie samo, pokochasz lub zapomnisz.

 

Graffiti


ostatnia aktualizacja: 2006-09-13
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Lublinie i okolicy
14 lutego 2026 (sobota), godz. 13:00
Zwiedzanie Teatru z Anną Nowak
14 lutego 2026 (sobota), godz. 17:00
Retro Walentynki
14 lutego 2026 (sobota), godz. 18:30
WALENTYNKOWE MALOWANIE PRZY WINIE w Lublinie!
14 lutego 2026 (sobota), godz. 20:00
Retro Walentynki
15 lutego 2026 (niedziela), godz. 12:00
Zwiedzanie Teatru z Anną Nowak
20 lutego 2026 (piątek), godz. 19:00
„Legenda Tatr”
1 marca 2026 (niedziela), godz. 12:00
Zwiedzanie Teatru z Anną Nowak
Polityka Prywatności