www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Lublin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-11-09

EXPERT SUMMIT 2017 – All about Microsoft technologies

kategoria: konferencje

Już 9 listopada 2017 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie odbędzie się piąta edycja największej konferencji informatycznej na wschodzie Polski – Expert Summit 2017.

EXPERT SUMMIT 2017 - All about Microsoft technologies to V edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy podążają za najnowszymi trendami w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli biznesu. Jest to jedyne tak renomowane wydarzenie w Polsce zapewniające najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów w swoich dziedzinach. Podczas konferencji wystawiają znane na świecie firmy informatyczne, których obecność najlepiej potwierdza rangę wydarzenia.

Rejestracja online na konferencje startuje 1 września 2017 roku na stronie internetowej: www.expertsummit.pl. Liczbą miejsc dla uczestników jest ściśle ograniczona.

Partnerzy i Sponsorzy są dla naszej konferencji kwestią kluczową. Nasza konferencja jest platformą, dzięki której nasi Sponsorzy rekrutują pracowników, pomagamy im rozwija Biznes i budowa ich sukces na rynkach polskich i zagranicznych. Niemniej istotną, długoterminową i obustronną korzyścią jest fakt wzajemnego rozwoju - uczymy się od siebie, otwierając przed sobą nowe perspektywy. My umożliwiamy współpracującym z naszą konferencją firmom przyglądanie się z bliska technologiom Microsoftu i korzystanie z tej wiedzy, przy budowaniu własnej strategii biznesowej. W branży technologicznej - chyba jak w żadnej innej - potrzeba reagowania na zmiany w bieżącej rzeczywistości staje się kwestią zarówno rozwoju jak i przetrwania w świecie biznesu. Nasi Partnerzy świetnie to rozumieją, dostosowując swój model działania i swoje narzędzia do tempa i kierunku ogólnych trendów. Współpraca z liderem i kreatorem tych zmian dobitnie świadczy, że to wśród Partnerów Expert Summit 2017 należy szukać przyszłych liderów rynku. To właśnie dzięki takiej postawie współpracujące z nami firmy wyprzedzają swoich konkurentów, pozostając cały czas wśród liderów zmian współczesnego świata IT.

Prelegenci występujący na konferencji: Mirosław Burnejko (Chmurowisko), Michał Furmankiewicz (ArchitektwChmurze.pl&Microsoft), Bartłomiej Graczyk (Microsoft), Łukasz Grala (MVP Dataplatform), Maciej Aniserowicz (Microsoft MVP .NET), Piotr Boniński (Microsoft), Daniel Krzyczkowski (Microsoft MVP .NET), Mirosław Szymczak (Microsoft), Sławomir Stanek (Microsoft), Sławomir Stanek (Microsoft MVP Azure), Andrzej Kaźmierczak (Microsoft MVP Azure), Słamowir Sobótka (Bottega IT Minds), Jakub Kralka (Axence), Mariusz Ferdyn (Microsoft MVP Azure), Marcin Borecki (Microsoft MVP .NET) oraz specjaliści z firmy DataArt.


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-01 13:54:00
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPA_Boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura studenci
miniatura