Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Lublin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-12-24 19:00

TonqiXod i The Glitchhh (Białoruś) | Strefa Innych Brzmień

Strefa Innych Brzmień zakończy listopad mocnym gitarowym akcentem w postaci podwójnego koncertu artystów z Mińska – TonqiXod i The Glitchhh.

Kiedy: 24 listopada 2017 (piątek), godz.: 19.00
Gdzie:
 Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa, II piętro
Wstęp wolny
TonqiXod to trio grające mieszankę post punka, rocka progresywnego oraz indie. Na instrumentarium grupy składają się bębny, gitara i klawisze, do tego dochodzą wokale oraz oryginalne, wykonywane po białorusku teksty. Od 2014 roku TonqiXod zagrali szereg koncertów, zdobywając po drodze kilka nagród m.in. dla najlepszego albumu w swoim kraju w 2015 oraz dla najlepszego zespołu festiwalu Basowiszcza (Polska) w tym samym roku.
TonqiXod online: facebookyoutube.
The Glitchhh to kolejne trio z Mińska, skupione na współczesnej muzyce instrumentalnej. W ich graniu doszukać się można wpływu takich gatunków jak shoegaze, noise, metal, post punk, ale także blues. Rozstrzał i skala inspiracji jest zatem spora, a The Glitchhh starają się czerpać ze wszystkiego po trochu, pracując jednocześnie nad własnym brzmieniem, eksplorując klasyczne rockowe instrumentarium – gitara, bębny, bas.
The Glitchhh online: facebookyoutube.
***
Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze labele niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe, często frapujące, połączenia. Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.

dodane przez Warsztaty Kultury


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-17 13:44:33
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPA_Boks_220.gif
UMCS_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Klaudia Małolepsza
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności