Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Lublin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-12-30 20:00

Miles Bonny / Shhor / Dj Papa Zura | Strefa Innych Brzmień

WARSZTATY KULTURY / Wydarzenia / Miles Bonny / Shhor / Dj Papa Zura | Strefa Innych Brzmień Miles Bonny / Shhor / Dj Papa Zura | Strefa Innych Brzmień event thumbnail data: 30.11.2017 godz. 20.00-22.00 miejsce: Warsztaty Kultury, Próba Cafe, ul.Grodzka 5a Miles Bonny to absolutnie wyjątkowy amerykański wokalista, trębacz i producent muzyczny, który w Warsztatach Kultury wystąpi wraz z tasmańską wokalistką SHHOR. Za support i after odpowiadać będzie Dj Papa Zura.

Kiedy: 30 listopada 2017, godz.: 20:00
Gdzie:
 Warsztaty Kultury w Lublinie – Próba Cafe, ul. Grodzka 5a
Wstęp wolny

Miles Bonny pochodzi z New Jersey, ale obecnie mieszka w stanie Nowy Meksyk. Jego album „Lumberjack Soul” z roku 2011 to jedna z klasycznych i ponadczasowych pozycji gatunku neo soul. Kariera Bonny’ego rozpoczęła się w 2002 roku kiedy to założył grupę SoundsGood.
Współpracował z wieloma uznanymi artystami z całego świata. Produkował dla Sage’a Francisa. Wydawał single z Dj Day, Brenkiem Sinatrą (z nim też tworzy duet S3), Anthonym Valadezem, Suffem Daddym, Kixnarem. Wraz z B. Lewisem wydał też Epkę „Egg Black”, która została wyróżniona w wielu podsumowaniach 2012 roku. Obecnie Miles Bonny szykuje się do wydania płyty stworzonej wspólnie przez jednego z najgłośniejszych producentów hip hopowo-soulowych Ta-Ku. Premiera przewidziana jest jeszcze na rok 2017.             
Aktualnie Bonny przebywa w Lublinie w ramach projektu międzynarodowych rezydencji artystycznych Laboratorium Sztuki Społecznej i realizuje serię warsztatów muzycznych w Warsztatach Kultury.
Miles Bonny online: StronaYoutube 1Youtube 2Youtube 3Youtube 4Youtube 5Bandcamp

Shhor to tasmańska piosenkarka i producentka, która niedawno przeniosła się do Taos w Nowym Meksyku. Jej styl to pełen emocji miks południowego gospelu, bluesa, jazzu, soulu i ambientowej elektroniki. Po otrzymaniu różnych nagród w kategorii wokalnej i skończeniu studiów muzycznych, artystka przeprowadziła się do Melbourne. Dzięki niesamowitemu głosowi i prezencji scenicznej ugruntowała swoją pozycję na tamtejszej scenie, która wydała na świat takich artystów jak Hiatus Kaiyote czy Daniel Merriweather. Jako zawodowa wokalistka i liderka chóru, Shhor jest często zapraszana do nagrań hip hopowych artystów i producentów, m.in. Mphazes, BeSpoke Music, Illy, czy Dylan Joel. Dzieliła również scenę z takimi artystami jak D’Angelo, a jej głos wykorzystywany był przez legendę muzyki house i ballroom – Louie’go Vega (Master’s at Work) w piosence “Weekend Love” wydanej na Soul Records. Ma również swój wkład w stworzenie utworu Way wyprodukowanego w kooperatywie z Tall Black Guy i amerykańskim artystą Milesem Bonnym. Shhor pracuje obecnie nad swoją debiutancką płytą.
Shhor Online: BandcampFacebookYoutube 1Youtube 2Youtube 3
 
Dj Papa Zura (Bartłomiej Pazura) – od połowy lat 90. aktywny jako DJ, promotor muzyczny i producent. Należy do kolektywu SOUL SERVICE, z którym od 2005 produkuje kompilacje z zapomnianą polską muzyką, promuje organiczne brzmienia lat 60/70 i płytę winylową jako nośnik. Ze swoimi DJskimi setami zwiedził kluby, festiwale i stacje radiowe w Polsce i kilkunastu innych krajach. Własną muzykę nagrywa jako „Zura” (U Know Me Records). Jest też kierownikiem muzycznym warszawskiego klubu Spatif.
***
Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze labele niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe, często frapujące, połączenia. Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.

dodane przez Warsztaty Kultury


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-20 11:17:47
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
UMCS_220.jpg
WSPA_Boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności