Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin
2019-07-19 20:00

Zespół Voda powraca do Lublina z nowym albumem

kategoria: koncerty

Voda – Pub u Szewca ul. Grodzka 19, 19 lipca (piątek), godz. 20.00 bilety: 15 zł – przedsprzedaż, 20 – w dniu koncertu

Krakowskie trio Voda, dobrze znane lubelskim miłośnikom rockowych brzmień, ponownie wystąpi w naszym mieście. Tym razem zespół zagra w Pubie u Szewca, gdzie wykona m.in. utwory z ich najnowszego albumu „Amphibia”.

Krążek ukazał się 27 lutego 2019 roku i promują go dwa teledyski do utworów „Turnin' around” oraz „Real”. Ten ostatni został stworzony z dużym udziałem fanów zespołu, a część zdjęć była nagrywanych także w Lublinie.

Oczywiście poza najnowszymi kompozycjami nie zabraknie utworów z debiutanckiego albumu „Onerare” a także, co jest w zwyczaju zespołu, wielu muzycznych improwizacji i niespodzianek.

Po koncercie śmiało można spodziewać się jam sssion.

Voda – informacje o zespole

Voda powstała w 2014 r. w Krakowie z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Radka Kopcia. Obecny skład uzupełniają perkusista Michał Obrok oraz basista Mikołaj Spendel.

Styl zespołu określa się często jako prog'n'roll. Faktycznie muzycy mieszają najczystszego rock'n'rolla z zaskakująco innymi formami muzycznymi, ciężkie riffy łączą się z wysublimowanymi melodiami podczas gdy to wszystko okraszone partiami solowymi wszystkich muzyków tworzy zamkniętą całość


data ostatniej modyfikacji: 2019-06-24 11:38:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności