2023-04-28 19:00

Stand-up: Damian Viking Usewicz + Jakub Poczęty | ZAMOŚĆ

Stand-up: Damian Viking Usewicz + Jakub Poczęty | ZAMOŚĆ
kategoria: koncerty

Miejsce: Brama Spotkań
Zamość, Królowej Jadwigi 2

Kup bilet

Cena biletu Standard: 45 PLN

Damian Viking Usewicz
Jakub Poczęty


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na wieczór komediowy Stand-Up! 

Wystąpi dla Was waga ciężka polskiego stand-upu czyli DAMIAN VIKING USEWICZ. Szczeciński komik z doświadczeniem scenicznym niemal tak dużym jak on sam. W swoim najnowszym programie będzie się zachowywał jak na wizycie u psychologa- opowiadał, opowiadał i opowiadał- o sobie, o innych, o rzeczach ważnych ale też przewinie się mnóstwo rozkmin, które zadziwiają jego samego, a to wszystko z dużo dawką dystansu, zwariowanego humoru i zabawnych żartów. 

 

oraz 

 

Cześć, tu Jakub Poczęty (naturalnie chociaż przypadkiem). 8 lat na scenie, kilkanaście razy byłem w telewizji, występowałem w Polsce i za granicą. To mój piąty program, ta "Beka ponad honor", także jeśli teraz się widzimy po raz pierwszy, to masz kilka programów do nadrobienia, a ja muszę się douczyć z reklamy, jakąś podyplomówkę strzelę na Wyższej Szkole Płacenia za Dyplom, czy coś. Do rzeczy. "Beka ponad honor" to program o obserwacjach świeżo upieczonego 30-latka. O przyjaciołach, z którymi robisz głupie rzeczy. O ciarkach żenady, które masz na plecach, kiedy ci się przypomni co zrobiłeś. O freak fightach, byciu starym graczem, planowaniu rodziny. Wszystkiemu przyświeca jedna dewiza - beka ponad honor. 

 

Jednym zdaniem- czeka Was niesamowicie zabawny wieczór więc nie zwlekajcie z zakupem biletów, bo ilość miejsc jest ograniczona! 
 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kup bilet

Cena biletu Standard: 45 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-04-19 23:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności