2018-05-12 17:00

Wystawa jubileuszowa "Kroniki natury"

Promienie słońca przebijające korony drzew, poranna rosa na trawie, wschody i zachody słońca - to właśnie zachwyca członków Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS. Świat widziany przez ich obiektywy będzie można zobaczyć już 12 maja o godz. 17:00 w galerii Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” (ul. Radziszewskiego 16, Lublin).

"Kroniki natury" to wystawa jubileuszowa z okazji dziesięciolecia działalności SKFP. Autorami zdjęć są absolwenci UMCS, obecni studenci, a także opiekun - dr hab. Marek Kucharczyk.

Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej zrzesza pasjonatów natury i fotografii. W ciągu dziesięciu lat działalności swoje pasje rozwijało tam ponad 150 osób. Podczas plenerów oraz wspólnych zajęć w terenie członkowie SKFP uczą się, jak wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce: zapoznają się z fachowym sprzętem i technikami dobrej fotografii, a także wymieniają się doświadczeniem i rozwijają zdolność obserwacji otaczającej przyrody.
Fotograficzne efekty członków Koła można podziwiać na co dzień w galerii "Pod Palmą" przy Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS.

W załączniku dostępny jest plakat wydarzenia. Więcej szczegółów o działalności Koła znajduje się na stronie www.skfp.umcs.pl oraz Facebooku www.facebook.com/SKFP.UMCS/

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-30 12:24:44
Komentarze
 
Polityka Prywatności