Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Lublin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-04-10 19:30

Spotkanie z serii "To jest gość"

Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia br. o godz. 19:30 w ACK "Chatka Żaka", a jego gościem będzie Hubert "Jahdeck" Pyrgies - muzyk znany m.in. jako lider zespołu Chonabibe czy Bajki o dorosłych. Jest jednym z twórców legendarnego dziś w Lublinie zespołu Al-Fatnujah oraz soundsystemu Love Sen-C Music. Poza autorską działalnością sceniczną jest również kompozytorem muzyki teatralnej oraz autorem społecznie zaangażowanych projektów artystycznych, które przeprowadza w ramach grupy Open Story.

"To jest gość!" - comiesięczne spotkania improwizatorów komediowych oraz działaczy kultury. Zaproszone osoby podzielą się z publicznością opowieściami o sobie i swojej pracy, a lubelscy komicy zaprezentują jedyny w swoim rodzaju spektakl inspirowany osobą gościa. Spotkania w ramach tego cyklu prowadzi Fundacja „Przecinek”, zaś o dobrą komedię troszczą się członkowie Teatru Improwizacyjnego "Improwertycy".

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety – 10zł w przedsprzedaży online www.przecinek.org/produkt/bilet/ oraz 15zł w kasie w dniu spektaklu.

data ostatniej modyfikacji: 2019-04-03 11:24:22
Komentarze

Nauka języków w Lublinie
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
WSPA_rekrutacja_220.png
WSSIP_220.jpg
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura KWSPZ - 1
miniatura UTH 11
miniatura
 
Polityka Prywatności