2019-05-15 19:30

"To jest gość!" w "Chatce Żaka"

Wydarzenie odbędzie się 15 maja br. o godz. 19:30 w Sali Inkubatora Medialno-Artystycznego ACK UMCS "Chatka Żaka" (ul. Radziszewskiego 16, Lublin), a jego gościem będzie Grzegorz Olifirowicz - grywalizator, szkoleniowiec, właściciel portalu tworzegry.pl, autor książki "Gamifikacja - 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu".

Realizator kilkudziesięciu projektów kulturalnych i edukacyjnych, od blisko trzech lat realizuje własne biznesowe projekty, w tym szkolenia i konsultacje biznesowe. Tworzył projekty grywalizacji i szkoleń m.in. dla: Gamma Discovery, Starway Institute, Kontestacji, Kieleckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Doradcy Przyszłości, czy Brainstream - Energized Learning. Realizował szkolenia i zajęcia dla uczelni wyższych (UMCS, SGGW, UP Kraków, PWSZ Nowy Sącz), jak i dedykowane mniejszym projektom biznesowym (Bitspiration, Młodzi Włączeni, Zgrani na Start). Wiceprezes Fundacji Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży Fundacja Teatrikon.

"To jest gość" to comiesięczne spotkania lubelskich improwizatorów z twórcami kultury. Zaproszeni goście dzielą się z publicznością opowieściami o swoim życiu i odkrywają nieznane oblicze swojej działalności. Komicy "remiksują" każdą z opowieści zamieniając ją w ciąg komediowych etiud, bez scenariusza, z polotem i żywiołowością w duchu improwizacji. Do tej pory swoimi historiami podzielili się Dariusz Jeż, Monika Stolat, Krystyna Szydłowska i Hubert Pyrgies.

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety – 10zł w przedsprzedaży online www.przecinek.org/produkt/bilet/ oraz 15 zł w kasie w dniu spektaklu.

Organizatorami wydarzenia są: Improwertycy, Fundacja "Przecinek" oraz ACK UMCS "Chatka Żaka".


data ostatniej modyfikacji: 2019-05-09 13:36:15
Komentarze
 
Polityka Prywatności