2021-05-31 20:00

Zespół hai w Chatce Żaka

W poniedziałek (31.05) o godzinie 20:00 zapraszamy na Rockową Scenę Radia Centrum, na której po ponad rocznej przerwie będziemy mogli spotkać się osobiście, nie tylko za pośrednictwem radia i Internetu. Na scenie wystąpi zespół hai.

Jest to nowe zjawisko na polskiej scenie alternatywnej. Zespół łączy różne style, eklektyzm i spójność, psychodeliczne wycieczki i ładne melodie. Jest niekonwencjonalny tekstowo i pełen oryginalnej energii scenicznej. Jego muzyka oscyluje wokół alternatywy z domieszkami rocka, psychodeli, jazzu i post-rocka.
Bilety można wygrać w konkursach organizowanych przez Akademickie Radio Centrum, dlatego zachęcamy do nastawienia odbiorników na 98.2 FM.

- Bardzo się cieszę, że znowu będziemy mogli spotkać się razem na koncertach w Chatce Żaka. Zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my stęsknili się za bezpośrednim kontaktem z kulturą. Mamy nadzieję, że od tej pory będziemy mogli regularnie widywać się z Wami w Chatce Żaka, nie tylko na koncertach ale też na seansach, warsztatach i szeregu innych wydarzeń, które będziemy Wam regularnie proponować. – mówi Izabela Pastuszko, Dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w Sali Widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Prosimy o pojawienie się minimum pół godziny przed wydarzeniem w celu wypełnienia ankiety dotyczącej stanu zdrowia - COVID-19.


data ostatniej modyfikacji: 2021-05-28 09:32:33
Komentarze
 
Polityka Prywatności