2021-06-01 19:00

Koncert „Lubelskie na Jazzowo”

We wtorek (01.06) o godzinie 19:00 zapraszamy na Spotkanie promocyjne nowego numeru Pisma Folkowego, połączone z koncertem „Lubelskie na Jazzowo”. Jest to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich fanów muzyki folkowej i jazzowej. Wystąpią członkowie Koła Wokalno-Aktorskiego, które działa w Instytucie Muzyki WA UMCS.

Projekt powstał z inspiracji absolwenta kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej UMCS - Marcina Obuchowskiego, który znany jest w środowisku lubelskim jako aktywny chórmistrz i kompozytor. Zainteresowanie muzyką ludową połączył on w swoich kompozycjach ze stylem jazzowym, pozostając wiernym oryginalnej warstwie słownej i melodycznej. Całość merytorycznie przygotowuje prof. Elżbieta Krzemińska.
Wstęp na koncert jest wolny.

- Bardzo się cieszę, że znowu będziemy mogli spotkać się razem na koncertach w Chatce Żaka. Zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my stęsknili się za bezpośrednim kontaktem z kulturą. Mamy nadzieję, że od tej pory będziemy mogli regularnie widywać się z Wami w Chatce Żaka, nie tylko na koncertach ale też na seansach, warsztatach i szeregu innych wydarzeń, które będziemy Wam regularnie proponować. – mówi Izabela Pastuszko, Dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w Sali Widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Prosimy o pojawienie się minimum pół godziny przed wydarzeniem w celu wypełnienia ankiety dotyczącej stanu zdrowia - COVID-19.


data ostatniej modyfikacji: 2021-05-28 09:37:51
Komentarze
 
Polityka Prywatności