2021-10-01 18:00

Koncert „Siema Żaki” na Placu Litewskim

1 października na placu Litewskim będzie głośno, z humorem, a przede wszystkim studencko! Wszystko po to, żeby naładować studentów pozytywną energią na cały rok akademicki! Przed mieszkańcami Lublina wystąpią Poławiacze Pereł razem ze studentami, Orkiestra Utalentowanych Muzycznie Córek i Synów pod batutą dra hab. Tomasza Momota, a wszystko zostanie zwieńczone imprezą muzyczną Rockowej Sceny Akademickiego Radia Centrum.

- Długo czekaliśmy na powrót studentów na uczelnie i cieszymy się, że ten dzień będziemy mogli przeżywać w tak wyjątkowej atmosferze. Każdy punkt programu jest warty uwagi, a co najważniejsze – studencki! Zapraszamy zarówno na pierwszy otwarty występ Orkiestry Utalentowanych Muzycznie Córek i Synów, na impro w wykonaniu studentów i aktorów z Poławiaczy Pereł, jak i na imprezę, która będzie zapowiedzią Rockowej Sceny Akademickiego Radia Centrum, która już niedługo powróci na deski Sali Widowiskowej Chatki Żaka. Do zobaczenia w piątek! - mówi Izabela Pastuszko, Dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Wydarzenie zorganizowane jest w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023, przez Miasto Lublin, ACKiM UMCS Chatka Żaka i Centrum Kultury w Lublinie.

- Bardzo się cieszymy, że to studenci wyszli z inicjatywą koncertu plenerowego, w którym sami zaprezentują przygotowany przez siebie program. Lublin zawsze był miastem akademickim, więc wspaniale, że po niemal dwóch latach nieobecności studentów możemy wspólnie ich powitać – dodaje Rafał Koziński , Dyrektor Centrum Kultury w Lublinie

Program wydarzenia:

  • 19:00 – Studenci i Poławiacze Pereł
  • 20:00 – Koncert Orkiestry Utalentowanych Muzycznie Córek i Synów
  • 21:00 – Impreza muzyczna Rockowej Sceny Akademickiego Radia Centrum


Wydarzenie odbędzie się obok napisu I LOVE LUBLIN.


data ostatniej modyfikacji: 2021-09-29 12:47:17
Komentarze
 
Polityka Prywatności