2022-01-26 18:00

Chatka Żaka organizuje warsztaty kabaretowe dla swoich wolontariuszy

To dzięki stażystom i wolontariuszom wiele wydarzeń w instytucjach kultury może się odbyć. Akademickie Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka postanowiło wynagrodzić takie osoby dając im możliwość wzięcia udziału w warsztacie kabaretowym, który poprowadzą jedni z najbardziej znanych artystów kabaretowych w Polsce – Michał Kincel (Kabaret Smile) i Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru).

- Chatka Żaka to nie tylko miejsce, gdzie można doświadczyć kultury, ale też ją tworzyć. Studenci poprzez staże i wolontariat uczą się, jak wygląda proces organizacji i promocji wydarzeń, zdobywając nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności. Bez nich wielu naszych wydarzeń nie udałoby się zrealizować. Dlatego w ramach podziękowania organizujemy dla nich ten warsztat. Mamy nadzieję, że będzie to kolejny krok w ich rozwoju – mówi Izabela Pastuszko, Dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Co należy zrobić by dostać się na warsztat?
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i nagrać krótki film, który pokaże nam, jak oczami wolontariusza i stażysty wygląda Chatka Żaka. Można opisać najciekawsze wydarzenie, które się współorganizowało, opowiedzieć o pasjach, które się tutaj odkryło, bądź ludziach, z którymi miało się okazję spotkać. Pełna dowolność!

Link do formularza: https://tiny.pl/91b9l 

Warsztat odbędzie się 26 stycznia (środa) o godzinie 18:00 w Chatce Żaka.


data ostatniej modyfikacji: 2022-01-19 15:03:29
Komentarze
 
Polityka Prywatności