2022-06-05 18:00

Natalia Moskal już w najbliższą niedzielę w Chatce Żaka

Wszystkich, którzy chcieliby przenieść się do słonecznych Włoch zapraszamy w najbliższą niedzielę (05.06) do Chatki Żaka! O godzinie 18:00 na deskach Dużej Sali Widowiskowej wystąpi Natalia Moskal. Koncert „Wczoraj, dziś, jutro” będzie promował trzeci studyjny album artystki pt. “There is a star”. Za aranżacje utworów odpowiada Jan Stokłosa.

- Koncert "Wczoraj, dziś, jutro" to mini spektakl, nad którym myślimy i pracujemy od kilku lat. Od początku marzyłam o tym, aby album "There is a star" z piosenkami Sophii Loren, który nagraliśmy w 2020 roku, przyjął formę musicalu, co wreszcie ma szansę się wydarzyć. Przygotowaliśmy widowisko z 10-osobowym zespołem pod batutą Jana Stokłosy, choreografią, kostiumami i narracją o historii życia Loren. To pierwsze tak duże przedsięwzięcie muzyczne w moim życiu i jestem bardzo szczęśliwa, że pokażemy ten mini spektakl na scenie Chatki Żaka w mieście z którego pochodzę! – mówi Natalia Moskal

Włochy to dla Natalii Moskal drugi dom, ale też kraj pełen fascynujących artystów. Młoda polska wokalistka od wielu lat interesuje się włoską kulturą, szczególnie kinematografią i muzyką. W końcu postanowiła połączyć swoje pasje w jeden projekt, tak zrodził się pomysł nagrania płyty z piosenkami, które w dużej części powstały kilkadziesiąt lat temu. Wśród zaaranżowanych przez Jana Stokłosę utworów znalazły się m.in. Soldi soldi soldi z filmu Boccaccio ’70 Federico Felliniego (1960), Tu vuo’ fa’ l’americano z filmu Zaczęło się w Neapolu w reż. Melville Shavelsona (1960), czy Mambo Italiano z filmu Chleb, miłość, i…, reż. Dino Risi, 1955). Wszystkie utwory, które znalazły się na płycie, były wykonane m.in. przez Sophię Loren.

Link do biletów: https://tiny.pl/9vjnx
Z kodem KONCERT drugi bilet gratis!


data ostatniej modyfikacji: 2022-06-02 15:09:38
Komentarze
 
Polityka Prywatności