www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

NEWSY Lublin
i lubelskie

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w UMCS

Logo UMCS 410

Cały czas trwa nabór na niektóre kierunki studiów podyplomowych prowadzonych w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Poszerzając kompetencje zarówno zawodowe, jak i psychospołeczne absolwenci tych studiów zwiększają swoją atrakcyjność na rynku pracy. Kursy pomagają bowiem rozwijać ścieżkę kariery i są szansą na zdobycie lepszej posady, a wypalonym zawodowo dają możliwość odświeżenia wiedzy lub zmiany zawodu.

Uczelnia proponuje bogatą ofertę studiów podyplomowych, w tym wiele nowości. Na 11 Wydziałach w Lublinie i Wydziale Zamiejscowym w Puławach można znaleźć blisko 80 ciekawych i zróżnicowanych tematów, wśród których obecnie prowadzimy nabór m.in. na: Grafikę komputerową i DTP, Zamówienia publiczne, Mediację szkolną i sądową, Programowanie i bazy danych czy na Archiwistykę.

Jedną z propozycji są także praktyczne studia na kierunku "Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe", przeznaczone dla pracowników branży ubezpieczeniowej oraz finansowej.
Są to studia przygotowane przez pracowników Wydziału Ekonomicznego UMCS we współpracy z Open Finance i łączą wiedzę badawczą oraz merytoryczną Uniwersytetu z doświadczeniem biznesowym praktyków. Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe to branża o szerokich możliwościach, która od wielu lat jest dobrym miejscem na rozwój zawodowy. Kierunek ma na celu przekazanie słuchaczom aktualnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności, niezbędnych w pracy zawodowej na różnych stanowiskach zarówno w zakładach ubezpieczeń i innych instytucjach finansowych, jak i w przedsiębiorstwach, pośrednictwie ubezpieczeniowym i niezależnym doradztwie finansowym.
Kadrę dydaktyczną na tym kierunku stanowią eksperci - praktycy z bogatym i wieloletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń, pośrednictwa i rynków finansowych, w połączeniu z kadrą naukową z różnych ośrodków akademickich w kraju. Rejestracja on-line na tym kierunku jest otwarta do końca października.

Pełna oferta oraz szczegółowe terminy rekrutacji na poszczególne kierunki studiów podyplomowych znajdują się na stronie: www.umcs.pl w zakładce kandydat.


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-12 14:25:21
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPA_Boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Pracownia technologii żywności - 2
miniatura
miniatura