Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

NEWSY Lublin
i lubelskie

W ramach konkursu „Zintegrowane Programy Uczelni” rozstrzygniętego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie otrzyma blisko 10 mln zł na realizację projektu pn. „Zintegrowany UMCS”.
Zespół Tańca Towarzyskiego UMCS „Impetus” zaprasza studentów do nauki tańca towarzyskiego. Uczestnictwo w zajęciach to doskonała okazja, aby w przyjemny i przystępny sposób nauczyć się podstawowych figur i kroków tanecznych.
Trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Zapisy przyjmowane są do 18 lutego 2018 roku.
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza na studia podyplomowe. Zapisy trwają do 15 lutego 2018 roku.
Jedno z wydarzeń współorganizowanych przez Samorząd Doktorantów UMCS pn. Kongres Młodej Nauki „Nauki społeczne i humanistyczne – miedzy teorią a praktyką”, podczas Gali Laurów Uniwersyteckich w Opolu (20.01.2018 r.) otrzymało nagrodę w kategorii „Uniwersytecka Inicjatywa Naukowa”.
Trwa zimowa rekrutacja w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Chętni mogą zapisywać się na studia II stopnia, III stopnia oraz podyplomowe.
W dniach 16-18 maja 2018 r. odbędą się II Akademickie Mistrzostwa Geoinformatyczne - GIS Challenge 2018. Organizatorami Wydarzenia są, podobnie jak w ubiegłym roku, Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej oraz Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a Współorganizatorami jednostki akademickie, stowarzyszenia naukowe, organizacje oraz firmy działających w sektorach GIS/IT.
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie uruchamia 12 stycznia 2018 roku rekrutację zimową na studia II stopnia.
W roku akademickim 2016/2017 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej został utworzony Własny Fundusz Stypendialny – jest to forma dodatkowego wsparcia dla najlepszych studentów wyróżniających się wynikami w nauce oraz szczególnymi osiągnięciami. 1 grudnia w sali widowiskowej Inkubatora Medialno-Artystycznego, różne grupy najzdolniejszych studentów i doktorantów Uczelni, z rąk Rektora prof. Stanisława Michałowskiego, odebrały listy gratulacyjne informujące o przyznaniu stypendiów z Własnego Funduszu UMCS.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie organizuje kursy Akademii Cisco: CCNA i CCNP
Zapisy na kurs trwają do 20 listopada 2017 roku. Dokumenty (podanie-kwestionariusz, ksero dowodu osobistego, odpis dyplomu ukończenia studiów/szkoły średniej, dokumenty potwierdzające staż pracy, dowód wpłaty 400 zl na konto: 74 1140 1094 0000 5641 8500 1031) należy dostarczyć do Działu Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31, pok. 115 F.
18 października br w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego została podpisana umowa o dofinansowanie projektu „Wzmocnienie stopnia cyfryzacji oraz rozwój usług elektronicznych na UMCS w Lublinie”. Projekt o wartości 3 450 000 zł uzyskał najwyższą możliwą ocenę (100/100 możliwych punktów) oraz dofinansowanie na poziomie 85% (2 932 500 zł) w konkursie Działania 2.1 Cyfrowe Lubelskie realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Cały czas trwa nabór na niektóre kierunki studiów podyplomowych prowadzonych w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Poszerzając kompetencje zarówno zawodowe, jak i psychospołeczne absolwenci tych studiów zwiększają swoją atrakcyjność na rynku pracy. Kursy pomagają bowiem rozwijać ścieżkę kariery i są szansą na zdobycie lepszej posady, a wypalonym zawodowo dają możliwość odświeżenia wiedzy lub zmiany zawodu.
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie przedłużył do 15 października zapisy na studia podyplomowe.
2 października br. na jedenastu Wydziałach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbędą się uroczyste immatrykulacje studentów pierwszego roku.
Przygotowany w Zakładzie Ruchów Politycznych Wydziału Politologii UMCS wniosek pt. "Practical Aspects of Civic Participation and Referendum in the Visegrad Group Countries after 1989" znalazł się wśród zaaprobowanych przez Fundusz Wyszehradzki aplikacji w konkursie Visegrad Grants!
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zaprasza na dofinansowane studia inżynierskie na kierunku Analityk danych i systemów.
Oprócz tradycyjnej rekrutacji na studia I i II stopnia, na UMCS trwa również nabór na studia podyplomowe.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPA_Boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura ślubowanie w Akademii Morskiej w Gdyni
miniatura
miniatura siłownia