Nauka tańca towarzyskiego w ZTT UMCS "Impetus" - zapisy

Zespół Tańca Towarzyskiego UMCS „Impetus” zaprasza studentów do nauki tańca towarzyskiego. Uczestnictwo w zajęciach to doskonała okazja, aby w przyjemny i przystępny sposób nauczyć się podstawowych figur i kroków tanecznych.

Zajęcia prowadzone będą w Akademickim Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka". Grupa rozpoczynająca przygodę z tańcem będzie miała lekcje w poniedziałki o godz. 18:30, zaś grupa kontynuująca naukę (warunkiem uczestnictwa jest ukończony kurs tańca towarzyskiego) - w poniedziałki o godz. 17:00.

Zapisy na zajęcia trwają do 2 marca 2018 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Aby się zapisać, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej Akademickiego Centrum Kultury.

Pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach nowej grupy mają studenci I oraz II roku UMCS - rozpoczynające naukę na Uczelni. Osoby kształcące się w UMCS są zwolnione z opłat za zajęcia. Żaków z innych uczelni obowiązuje opłata w wysokości 80 zł za semestr.

ZTT "Impetus" powstał w 1984 roku i od początku swej działalności związany jest z ACK UMCS "Chatka Żaka". Działalność zespołu cieszy się dużą popularnością wśród studentów i sympatyków tańca, gdyż zapewnia wszystkim doskonałą zabawę i miłą atmosferę podczas zajęć oraz naukę pod fachowym okiem nauczycieli tańca. Kierownikiem artystycznym zespołu jest Violetta Dryło.

Formacja taneczna składa się z kilku grup wykonawców oraz prezentuje barwne i dynamiczne widowiska muzyczno-taneczne, na które składają się tańce towarzyskie:
  • standardowe, jak walc angielski, tango, fokstrot, quickstep oraz walc wiedeński;
  • latynoamerykańskie, czyli cha-cha-cha, samba, rumba, paso doble oraz jive.

data ostatniej modyfikacji: 2018-02-16 11:52:22
Komentarze
 
Polityka Prywatności