27 maja 2010 (czwartek)
(Archiwum)

Kabaret Stonka Ziemniaczana oraz Człowiek z Wąsem na Przedzie

Kabaret Stonka Ziemniaczana to grupa czworga ludzi, którzy z uwielbieniem pławią się w absurdzie otaczającego ich świata. Specyficzne poczucie humoru prezentowane przez grupę ociera się często o absurd i groteskę, a skecze potrafią zaskakiwać czy wręcz szokować niespodziewanymi zwrotami akcji.

W ich grze i sposobie prezentowania rzeczywistości wielu widzów dostrzega echa inspiracji twórczością Monty Pytona, do której członkowie kabaretu otwarcie się przyznają.

Czwartkowy występ będzie premierowym pokazem najnowszego programu pt.: "Stonka TV". Stonka Ziemniaczana wystąpi w składzie: Marcin Garbowski, Edyta Wiszewska, Krzysztof Badowski, Darek Figura.

Na specjalnym pokazie Stonki wystąpi także objawienie lubelskich Pythonaliów, człowiek, który swoim głupi krokiem (i krótkimi spodenkami) zdobył ratusz lubelski i podbił serca ogólnopolskich mediów - Bartosz Latus, czyli Człowiek z Wąsem na Przedzie. Jako człowiek wielce utalentowany i bardzo pomysłowy zadebiutuje we własnym One Man Show, ew. Szoł Jednego Menela. Bartek jest również współorganizatorem tegorocznej edycji Pythonaliów, które odbędą się w dniach 20-24 października w Chatce Żaka i Graffiti.

27 maja 2010, godz. 18.00
wstęp wolny
ACK UMCS "Chatka Żaka", Sala Widowiskowa
Ul. Radziszewskiego 16


ostatnia aktualizacja: 2010-05-20
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Lublinie i okolicy
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 22:00
ŚWIĄTECZNY TECHNO LUBLIN
31 grudnia 2025 (środa), godz. 17:00
Waldemar Malicki | Sylwester z Filharmonią
31 grudnia 2025 (środa), godz. 20:00
SYLWESTER 2025 ★ IMPREZA OTWARTA
31 grudnia 2025 (środa), godz. 20:00
Waldemar Malicki | Sylwester z Filharmonią
4 stycznia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Koncert wiedeński
9 stycznia 2026 (piątek), godz. 19:00
Koncert kameralny. Warsaw Trio
16 stycznia 2026 (piątek), godz. 19:00
40-lecie pracy artystycznej prof. Urszuli Bobryk
Polityka Prywatności