20 listopada 2014 (czwartek)
(Archiwum)

Zarządzanie Talentem i Kompetencjami w Biznesie - bezpłatna konferencja w OIC Poland

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego OIC Poland w Lublinie zaprasza na konferencję "Zarządzanie Talentem i Kompetencjami w Biznesie", która odbędzie się 20 listopada o godzinie 10:00 w Grand Hotel Lublinianka przy ul. Krakowskie Przedmieście 56 w Lublinie. Potwierdzenie przybycia do 17 listopada.

Konferencja ma na celu zaprezentowanie Państwu wystandaryzowanych narzędzi ICT do oceny kompetencji i talentu pracownika - członka zespołu (ComTal-Team Member) oraz do oceny kompetencji grupowego coacha (ComTal-Group Coach).

Narzędzie do oceny kompetencji i talentu oraz roli zespołowej pracownika, obok oceny potencjału i pomiaru kompetencji, identyfikuje również potrzeby szkoleniowe członka zespołu. Rozpoznanie ról w zespole dostarcza cennych informacji na temat funkcjonowania pracownika w zespole, jak i całego zespołu, który jest mozaiką różnych postaw oraz naturalnych predyspozycji. Diagnoza kompetencji, talentu i ról może być stosowana do budowania nowych zespołów, zwiększania ich efektywności, jak i planowania ścieżki kariery pracownika zgodnie ze zidentyfikowanym potencjałem.

Nieocenioną rolę w rozwoju osobistym i zawodowym odgrywa coaching. Konferencja będzie również okazją do zaprezentowania Państwu opracowanego profilu kompetencji coacha oraz narzędzia do oceny jego kompetencji, a także przybliżenia takich zagadnień jak rozwój coachingowy, wyzwania w pracy coacha czy też czynniki warunkujące sukces.

Konferencja odbędzie się w dniu 20 listopada 2014 r. o godz. 10:00 w Grand Hotel Lublinianka przy ul. Krakowskie Przedmieście 56 w Lublinie.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji i firm szkoleniowych oraz coachingowych, pracowników, trenerów, coachów oraz wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i w języku angielskim, z tłumaczeniem symultanicznym.

Potwierdzenie przybycia na konferencję do dnia 17 listopada 2014r. poprzez wysyłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mailem: anna.bartosiewicz@oic.lublin.pl lub na nr faxu: (81) 746-13-24

Program Konferencji

Formularz zgłoszeniowy


opublikowano: 2014-11-17
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Lublinie i okolicy
14 lutego 2026 (sobota), godz. 13:00
Zwiedzanie Teatru z Anną Nowak
14 lutego 2026 (sobota), godz. 17:00
Retro Walentynki
14 lutego 2026 (sobota), godz. 18:30
WALENTYNKOWE MALOWANIE PRZY WINIE w Lublinie!
14 lutego 2026 (sobota), godz. 20:00
Retro Walentynki
15 lutego 2026 (niedziela), godz. 12:00
Zwiedzanie Teatru z Anną Nowak
20 lutego 2026 (piątek), godz. 19:00
„Legenda Tatr”
1 marca 2026 (niedziela), godz. 12:00
Zwiedzanie Teatru z Anną Nowak
1 marca 2026 (niedziela), godz. 16:00
Cztery Pory Roku - Antonio Vivaldi przy świecach
Polityka Prywatności