2017-03-02 14:00

Polskie Światłowody - światowe rozwiązania - spotkanie w UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej oraz firma InPhoTech zapraszają na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne pt.: „Polskie Światłowody - światowe rozwiązania. Zaplanuj swoją przyszłość z fotoniką”, które odbędzie się 2 marca o godz. 14.00 w Dużej Auli Instytutu Informatyki UMCS przy ul. Akademickiej 9 w Lublinie.

Firma InPhoTech od lat współpracuje z Pracownią Technologii Światłowodów UMCS. Obecnie poszukuje osób do pracy w Warszawie oraz w Lublinie, a swoje oferty kieruje m.in. do studentów oraz absolwentów z wykształceniem ścisłym i technicznym.

Program spotkania:
  • Prezentacja "Innowacyjna firma, innowacyjna strategia, innowacyjna technologia"
  • Klaster Fotoniki i Światłowodów - efekt synergii gwarantem sukcesu
  • Dlaczego warto pracować w InPhoTechu? - indywidualne prezentacje pracowników firmy
  • Prezentacja ofert pracy oraz staży
  • Sesja pytań i odpowiedzi
InPhoTech jest wiodącą polską firmą badawczo-rozwojową o szerokich możliwościach technologicznych, działającą na rynku technologii światłowodowej w zakresie sensorów, laserów i nowoczesnej telekomunikacji. Firma prezentowała się m.in. podczas Wystawy Światowej EXPO 2015 i została wyróżniona w tak prestiżowych konkursach jak: 'Deloitte 2015 Central Europe Technology Fast 50', 'Inicjator Innowacji 2016' (org. Newsweek Polska oraz PwC), 'Polski Produkt Przyszłości 2016' (org. PARP) czy 'SME Instrument 2016' (program Horyzont 2020).

data ostatniej modyfikacji: 2017-02-28 14:50:49
Komentarze
 
Polityka Prywatności