2018-05-08 18:00

Studencki Przegląd Alternatywnej Muzyki

Logo UMCS

Komisja Kultury ZUSS UMCS zaprasza na Studencki Przegląd Alternatywnej Muzyki, który odbędzie się 8 maja br. o godz. 18:00 w ACK UMCS „Chatka Żaka” przy ul. Radziszewskiego 16. Już po raz jedenasty młodzi artyści z Lublina i całej Polski zaprezentują swoje umiejętności na scenie Sali Widowiskowej, walcząc o atrakcyjne nagrody.

Organizowane przez samorząd UMCS wydarzenie już na stałe wpisało się w harmonogram Kozienaliów. Podczas Przeglądu młodzi muzycy prezentują swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku oraz przed liczną publicznością, by zawalczyć o ciekawe nagrody i wyróżnienia. W tym roku do zdobycia są: występ na Scenie Głównej podczas XXVII Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Kozienalia 2018, możliwość otrzymania rekomendacji na 48. Festiwal Fama w Świnoujściu, nagranie singla w profesjonalnym studio Blue Music Group oraz prezentacja w Radiu Centrum podczas audycji "Godziny Szczytu".

Wszyscy artyści zainteresowani występem podczas SPAM-u mogą się zgłaszać do 16 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem - https://bit.ly/2GJMRtm

SPAM 2018 uświetni swoim występem zespół Hash Cookie - jeden z laureatów poprzedniej edycji Przeglądu.

Regulamin wydarzenia znajduje się pod linkiem - https://bit.ly/2uTYMyT

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-11 11:21:13
Komentarze
 
Polityka Prywatności