2018-05-17 19:00

Rockowa Scena Radia Centrum: The Underground Man

Pierwszy koncert z cyklu Rockowa Scena Radia Centrum odbędzie się 17 maja 2018 r. o godzinie 19:00 w Małej Sali Widowiskowej ACK UMCS "Chatka Żaka" (ul. Radziszewskiego 16). Na scenie wystąpi zespół The Underground Man.

Rockowa Scena Radia Centrum to cykl koncertów odbywających się w "Chatce Żaka", które będzie można usłyszeć na żywo na antenie rozgłośni.
- Rockową Sceną Radia Centrum chcemy prezentować najciekawsze zjawiska muzyczne dziejące się w naszym regionie. Do pierwszego koncertu zaprosiliśmy znakomitą formację The Underground Man, która zdobywa coraz większą popularność w całym kraju - tłumaczy Tomek Kowalewicz, szef redakcji muzycznej Radia Centrum.

The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków mieszkających w Lublinie, w jego skład wchodzą: Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja) i Radek Barszcz (bas). Muzyka zespołu to wypadkowa stylów muzycznych, z których wywodzą się członkowie grupy. Rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.
- Swoją muzyką pragniemy zabrać Cię w najciemniejsze odmęty umysłu, po to, żeby zapalić tam światło. Chcemy, żeby nasze melodie towarzyszyły Ci jeszcze długo po wciśnięciu przycisku STOP w odtwarzaczu i po wyjściu z naszego koncertu. Melodie, które zostają w głowie, a Ty wcale nie chcesz, by odeszły - zapewniają muzycy.
Zespół od początku swojej działalności w 2014 r. stawia na granie na żywo, przez cały czas intensywnie koncertując. Do tej pory zagrali ponad 100 koncertów podczas samodzielnie organizowanych tras koncertowych na mniejszych i większych scenach w całej Polsce, w tym na wielu festiwalach oraz w studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. W 2016 r. zostali laureatami konkursu Skoda Auto Muzyka, byli także prenominowani do nagrody Fryderyki.

Wejściówki na koncert do zdobycia tylko na antenie Radia Centrum.
Transmisja na żywo na 98,2 fm (Lublin) oraz www.centrum.fm (cały świat).

data ostatniej modyfikacji: 2018-05-10 14:52:19
Komentarze
 
Polityka Prywatności