2018-06-15 19:00

Improv! Trzecie Lubelskie Seminarium Improwizacji

Występ improwizowany "Improv! Trzecie Lubelskie Seminarium Improwizacji" odbędzie się 15 czerwca o godz. 19:00 w małej sali widowiskowej ACK UMCS „Chatka Żaka” (ul. Radziszewskiego 16, Lublin).

To trzecie spotkanie pod szyldem Lubelskiego Seminarium Improwizacji. Wyjątkowe, bo tym razem organizatorzy zapraszają widzów na dwa występy w wykonaniu świeżo upieczonych absolwentów Play&Fun - akademii improv oraz aktorów trzeciego seminarium.

Spektakle improwizowane zaskakują za każdym razem, są tworzone w czasie rzeczywistym przy pomocy widzów. Lubelskie Seminarium Improwizacji stara się podnosić poprzeczkę wyżej, prezentując widzom "Chatki Żaka" unikatowe show.

Wystąpią:

  • 19:00 - tegoroczni absolwenci Play&Fun - akademia improv
  • 20:00 - aktorzy Innymi Słowy Impro, Improwertycy oraz goście

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

LSI to przestrzeń dla lubelskich improwizatorów komediowych, muzycznych i tych z pogranicza - wolna od uprzedzeń. Uczestnicy spotykają się, aby wymieniać się doświadczeniem i dawać widzom widowiska najwyższej jakości. Występ jest efektem finalnym dwudniowego seminarium, na którym artyści, zamknięci w swoistym laboratorium komedii, pracują nad warsztatem improwizatorskim. Spośród osób, które uczestniczą w seminarium, wyłoni się unikatowy skład na jeden występ. Nie ma powtórek, każdy zespół jest powoływany do życia tylko raz.

data ostatniej modyfikacji: 2018-06-05 10:54:20
Komentarze
 
Polityka Prywatności