Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Lublin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-03-16 18:00

Culture Night - Kazachstan

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 16 marca 2019 r., o godzinie 18:00 w ACK UMCS „Chatka Żaka” przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie.

"Culture Night – Kazachstan" to ostatni z cyklu wydarzeń, podczas którego przeniesiemy się do najbardziej odległego kraju spośród dotychczasowych 3 edycji projektu. Podczas spotkania nasi studenci zaprezentują historię i kulturę mieszkańców Kazachstanu. To ogromy kraj, gdzie można zobaczyć całą planetę różnorodnych miejsc i krajobrazów - od stolicy, Astany, z drapaczami chmur, po dzikie zielone stepy; od zaśnieżonych gór na północy, po pustynie na południu.

"Culture Nights" to projekt realizowany przez Centrum Promocji UMCS wraz z laureatami konkursu Talenty na UMCS. W ramach programu uzdolnieni młodzi ludzie z dziewięciu państw świata zostali przyjęci na bezpłatne studia na naszej uczelni. Organizowany przez nich cykl spotkań ma na celu przybliżenie studentom i mieszkańcom Lublina kultury, historii oraz obyczajów krajów, z których pochodzą zagraniczni żacy.

data ostatniej modyfikacji: 2019-03-13 13:10:32
Komentarze

Nauka języków w Lublinie
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
WSPA_rekrutacja_220.png
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura WSPiA
 
Polityka Prywatności