Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin
2020-04-20 16:00

Znani i lubiani na UMCS - Rafał Gębura

W kwietniu na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie rozpocznie się drugi cykl nietuzinkowych spotkań #MEETUP_UMCSxSANTANDER. Znane i lubiane osobistości ze świata mediów, sportu oraz internetu wygłoszą inspirujące prelekcje, a odbiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak sprawić by prawdziwa pasja stała się wymarzoną pracą, a przy tym pomogła odnieść sukces oraz w jaki sposób konsekwentnie dążyć do spełnienia swoich marzeń. Ponadto widzowie będą mieli możliwość podzielić się swoimi własnymi przemyśleniami. a także zapytać specjalistów o rady i wskazówki. Tym razem nasi wyjątkowi goście spotkają się z widzami w świecie wirtualnym. Już 20 kwietnia br. o godz. 16:00 na profilu UMCS na platformie Facebook odbędzie się spotkanie live z Rafałem Gęburą – twórcą kanału „7 metrów pod ziemią”, prowadzącym najpopularniejsze wywiady w polskim internecie.

Dziennikarz w trakcie swojej kariery wielokrotnie udowodnił, że potrafi opowiadać niezwykłe historie zwykłych ludzi. Od 2017 roku na swoim kanale na YouTubie pokazuje, jak formuła internetowych wywiadów może w ciekawy sposób prezentować społeczne tematy. Nasz gość nie boi się trudnych zagadnień –  do tej pory przeprowadził wywiady m. in. z: balsamistą, byłym gangsterem, dilerem czy uczestniczką Powstania Warszawskiego. Jego filmy, artykuły i podcasty trafiły już do wielu milionów odbiorców. Sam kanał posiada blisko milion subskrypcji, a opublikowane rozmowy prawie 120 milionów wyświetleń.

W 2018 roku Rafał Gębura otrzymał nagrodę Grand Video Awards 2018 w kategorii „Debiut Roku”. W tym samym roku został także laureatem konkursu MediaTor 2018 w kategorii InicjaTOR. Został nagrodzony również podczas zeszłorocznej edycji konkursu Grand Video Awards, otrzymując nagrodę za najlepszy materiał w kategorii „Publicystyka & Wideorozmowa” (za film dotyczący autyzmu), a także nagrodę specjalną za film poświęcony mowie nienawiści.

W ramach live'u Rafał Gębura opowie o tym, dlaczego zdecydował się zamienić pracę w tradycyjnej redakcji na YouTube’a i jak spełnił swoje największe zawodowe marzenie. Podczas spotkania przewidziano czas na Q&A.

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7qzqf

Cykl #MEETUP odbywa się dzięki współpracy Centrum Promocji UMCS i Santander Universidades Polska.

data ostatniej modyfikacji: 2020-04-17 11:26:55
Komentarze
 
Polityka Prywatności