2020-05-04 16:00

Bożydar Iwanow gościem wirtualnego spotkania na UMCS

W kwietniu i maju na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbywa się cykl nietuzinkowych spotkań #MEETUP_UMCSxSANTANDER, podczas których znane i lubiane osobistości ze świata mediów, sportu oraz internetu wygłaszają inspirujące prelekcje, dzięki którym odbiorcy mogą dowiedzieć się jak sprawić, by prawdziwa pasja stała się wymarzoną pracą oraz, w jaki sposób konsekwentnie dążyć do spełnienia swoich marzeń. Podczas tych wirtualnych spotkań widzowie mają także możliwość podzielenia się swoimi własnymi przemyśleniami, a także zapytania specjalistów o rady i wskazówki. Już w najbliższy poniedziałek - 4 maja br. o godz. 16.00 na kanale Facebook Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się spotkanie live z Bożydarem Iwanowem – jednym z najpopularniejszych komentatorów i prezenterów telewizyjnych specjalizującym się w relacjach z wydarzeń sportowych.

Prezenter już w wieku 25 lat został najmłodszym w historii telewizji publicznej sprawozdawcą finału europejskich pucharów, obecnie prowadzi serwis sportowy w telewizji Polsat oraz często gości na antenie Polsat News. Na swoim koncie ma setki skomentowanych spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ekstraklasy, Pucharu Polski czy spotkań polskiej reprezentacji. Bożydar Iwanow realizuje się również jako ceniony za swobodny styl i dobry kontakt z publicznością konferansjer, nie tylko podczas imprez o charakterze sportowym. Prezenter był wielokrotnie nominowany do TeleKamer i Dziennikarskiej Osobowości Roku. W przeszłości także dziennikarz muzyczny, współtwórca polskiej edycji magazynu "Metal Hammer" i felietonista "DJ Magazine".

W ramach najbliższego spotkania Bożydar Iwanow poruszy zagadnienia dotyczące pracy komentatora i prezentera telewizyjnego oraz przedstawi swoje success story. Omówi również wpływ pandemii koronawirusa na świat sportu, w szczególności zmiany terminu Igrzysk Olimpijskich w Tokio oraz EURO 2020. Podczas transmisji video przewidziano także dla naszych widzów czas na Q&A.

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7mf75

data ostatniej modyfikacji: 2020-04-28 10:02:31
Komentarze
 
Polityka Prywatności