2020-05-18 16:00

Znani i lubiani na UMCS - Artur Barciś

W maju na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie kontynuowany jest cykl niepowtarzalnych spotkań #MEETUP_UMCSxSANTANDER, podczas których znane i powszechnie cenione osobistości ze świata mediów, sportu oraz internetu występują z inspirującymi prelekcjami. Już 18 maja br. o godz. 16:00 na profilu UMCS na Facebooku odbędzie się spotkanie live z Arturem Barcisiem – jednym z najpopularniejszych polskich aktorów teatralnych, filmowych i dubbingowych, reżyserem teatralnym, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Artur Barciś był aktorem Teatru na Targówku i Teatru Narodowego, od 1984 roku jest związany z Teatrem Ateneum w Warszawie. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i dramatycznych. Popularność przyniosły mu występy w programie Okienko Pankracego. Największą sympatię widzów zyskał wcielając się w serialowe role Tadeusza Norka w „Miodowych latach" oraz Arkadiusza Czerepacha w „Ranczu".

W ramach poniedziałkowego live'u Artur Barciś odpowie na następujące pytania: czym jest aktorski warsztat, czy bez talentu można uprawiać ten zawód, co jest ważniejsze – warsztat czy talent, a także jak to jest być aktorem, którego prawie wszyscy znają? Nasz gość podzieli się refleksjami o tym, dlaczego warto stawiać sobie ambitne cele i dążyć do ich realizacji. Podczas spotkania przewidziano także czas na Q&A.

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7tlcp

Cykl #MEETUP odbywa się dzięki współpracy Centrum Promocji UMCS i Santander Universidades Polska.


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-14 12:24:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności