Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin
2020-11-26 17:00

Magda Mołek gościem wirtualnego spotkania na UMCS

W listopadzie w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie rozpoczęła się trzecia edycja niepowtarzalnych spotkań z cyklu #meetup_UMCSxSantander, podczas których znane i powszechnie cenione osobistości ze świata mediów, sportu oraz internetu występują z inspirującymi prelekcjami.

Już w najbliższy czwartek, 26 listopada gościem spotkania na fanpage’u UMCS-u będzie Magda Mołek - dziennikarka z 25-letnim stażem, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polskiej Szkoły Reportażu. Od wielu lat specjalizuje się w rozmowach z ludźmi, kiedyś w telewizji, a obecnie na swoim autorskim youtubowym kanale „W moim Stylu”. Pracuje także nad książką o roli kobiet w życiu publicznym. W trakcie spotkania Magda Mołek opowie o początkach swojej drogi zawodowej i wpływie otoczenia na podejmowane przez nią decyzje.

Dowiemy się, czy Magda Mołek korzystała z szans, które zsyłał jej los i z czyim zdaniem się liczyła. Uzyskamy odpowiedź na pytanie, co jest najlepszym doradcą w podejmowaniu trudnych decyzji. Magda Mołek przedstawi nam także tajniki pracy dziennikarza oraz to, jak przez 25 lat jej kariery zmienił się ten zawód.

Spotkanie transmitowane będzie na żywo na Facebookowym profilu UMCS.

Zapraszamy 26 listopada 2020 r. o godzinie 17:00. W trakcie wykładu będzie możliwość zadawania pytań.

data ostatniej modyfikacji: 2020-11-25 14:27:48
Komentarze
 
Polityka Prywatności