2021-05-28

Poszukiwani artyści do projektu VARIETE!

Fundacja Sztukmistrze razem z Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka poszukują artystów, którzy chcieliby zaprezentować swój talent już 25–26 czerwca!

VARIETE to spektakl, podczas którego prezentują się osoby z różnorodnym wachlarzem umiejętności: żonglerzy, akrobaci, muzycy, tancerze, czy iluzjoniści. Są to zarówno debiutanci, jak i doświadczeni, specjalnie zaproszeni artyści.Spektaklowi zawsze towarzyszy teatralno-kabaretowa oprawa.

Spektakle VARIETE Fundacji Sztukmistrze powracają po ponad rocznej przerwie. Mamy nadzieję, że nasza publiczność jest równie podekscytowana tym faktem co nasz zespół -nie możemy się doczekać kiedy znowu będziemy mieli okazję podzielić się z Wami varietetycznym humorem i zaprezentować świetne artystki i artystów. I tak a propos tych ostatnich: poszukujemy twórców chętnych wystąpić podczas VARIETE -nasze spektakle zawsze otwarte są na eksperymenty! –mówi Jakub Szwed, reżyser i koordynator wydarzenia.V

ARIETE Fundacji Sztukmistrze powstało w 2013 roku jako swego rodzaju połączenie rozpowszechnionej w Niemczech formy spektakli w restauracjach oraz Open Stage -sceny, na której może wystąpić każdy i każda, wspierając rozwój lokalnej społeczności. Zrealizowano już 37 jego odsłon. W tym roku, spektakl będzie można oglądać w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Jest nam niezwykle miło, że możemy współtworzyć ten projekt razem z Fundacją Sztukmistrze. Studenci wielokrotnie udowadniali nam jak wielkie talenty w nich drzemią, dlatego liczymy, na liczne zgłoszenia. Cieszymy się że Chatka Żaka po raz kolejny może być przestrzenią dla zdolnych i kreatywnych ludzi. – dodaje Izabela Pastuszko,Dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Od dziś do 28 maja można zgłosić swój udział w najbliższym, czerwcowym VARIETE.

Formularz zgłoszeniowy:http://bit.ly/variete-zgloszenia 

Po więcej informacji zapraszamy również na wydarzenie na Facebooku:https://www.facebook.com/events/745355256133566

data ostatniej modyfikacji: 2021-05-17 10:58:58
Komentarze
 
Polityka Prywatności