14-15.12.2023

Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej "Sztuka pod choinkę!"

14-15 grudnia 2023 roku, w godzinach 13.00-19.00 serdecznie zapraszamy do Chatki Żaka na Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej „Sztuka pod choinkę” organizowane przez Akademickie Centrum Kultury i Mediów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej Chatka Żaka wraz z Wydziałam Artystycznym UMCS!

Grudzień to magiczny czas, kiedy szczególnie myślimy o naszych najbliższych i z okazji świąt chcemy podarować im coś niezwykłego!

Akademickie Centrum Kultury i Mediów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej Chatka Żaka wraz z Wydziałam Artystycznym UMCS wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców Lublina z ciekawą i nietuzinkową propozycją. 14-15 grudnia 2023 roku, w godzinach 13.00-19.00, zapraszamy wszystkich Lublinian na wyjątkowe, magiczne wydarzenie – Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej „Sztuka pod choinkę”!

To przedsięwzięcie organizowane jest po raz trzeci! Pierwsze takie targi odbyły się w Chatce Żaka w 2017 roku, drugie w 2022 roku!

Podczas Targów zaprezentowane i wystawione do sprzedaży zostaną dzieła studentów Wydziału Artystycznego UMCS. Wśród nich znajdzie się m.in: malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia! Chcemy w ten sposób umożliwić studentom sprzedaż swoich pierwszych prac, dać szansę na zaistnienie na rynku sztuki i ułatwić bezpośredni kontakt z odbiorcą. Jest to równocześnie akcja skierowana do wszystkich, którzy poszukują oryginalnego świątecznego prezentu dla siebie i swoich bliskich.

Organizatorzy III Świątecznych Targów Sztuki Studenckiej chcą przybliżyć sztukę młodych artystów szerokiemu gronu odbiorców – nie tylko kolekcjonerom czy znawcom. Szeroki wachlarz technik i tematów, a jednocześnie niewygórowane ceny sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Świąteczny prezent będzie wyjątkowy i niepowtarzalny!


data ostatniej modyfikacji: 2023-12-06 10:44:09
Komentarze
 
Polityka Prywatności