Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

NEWSY Lublin
i lubelskie

Projektowanie wnętrz - nowość w WSPA

Projektowanie wnętrz to nowy kierunek studiów inżynierskich uruchomiony przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Jako absolwent będziesz przygotowany do twórczej pracy w dziedzinie projektowania wnętrz! Zdobędziesz wiedzę z zakresu teorii i praktyki projektowania wnętrz, historii i teorii sztuk pięknych, architektury i budownictwa, nauki o człowieku oraz projektowania komputerowego. Jako absolwent będziesz znał przepisy prawa budowlanego, prawa autorskiego i etyki zawodowej. Poznasz zasady ekonomiki, organizacji procesu inwestycyjnego i projektowego w Polsce oraz w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Ponadto zdobędziesz wiedzę ogólną i szczegółową stanowiącą podstawę wyuczonego zawodu, uzyskując umiejętności organizacyjne, twórczego myślenia i rozwiązywania napotkanych problemów oraz prowadzenia własnego przedsięwzięcia.

Kierunek projektowanie wnętrz jest prowadzony w ramach studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym. Kształcenie realizowane jest pod kątem bieżących oczekiwań lokalnego i regionalnego rynku pracy z uwzględnieniem aktualnych potrzeb instytucji społecznych oraz przedsiębiorców. Zajęcia prowadzone są głównie metodami: projektową, warsztatową, laboratoryjną i ćwiczeń audytoryjnych.

Studia trwają 7 semestrów (3,5 roku) i kończą się uzyskaniem tytułu Inżyniera.

Perspektywy pracy

Studia dadzą Ci możliwość podjęcia działalności zawodowej w firmach projektowych, instytucjach i placówkach handlowych powiązanych z obszarem działalności projektowania wnętrz.


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-16 12:25:34
Komentarze

Nauka języków w Lublinie
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSPA_rekrutacja_220.png
WSSIP_220.jpg
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW
miniatura
miniatura Budynke WSB w Opolu - 1
 
Polityka Prywatności