Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Lublin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-12-12 16:30

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Gala Młodego Ambasadora Lublina odbędzie się 12 grudnia br. (wtorek) o godz. 16.30 w sali widowiskowej Inkubatora Medialno-Artystycznego przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie. Wstęp wolny!

Podczas uroczystości, która odbędzie się już w najbliższy wtorek - 12 grudnia, przedstawimy sylwetki 41 Młodych Ambasadorów Lublina - studentów i uczniów ze szkół i uczelni lubelskich, charakteryzujących się wyróżniającą postawą i aktywnością na różnych płaszczyznach: nauki, kultury, sportu czy działalności społecznej. Młodzi Ambasadorzy Lublina to "wizytówki" naszego Miasta i jednocześnie wzór do naśladowania dla swoich rówieśników. Podczas Gali laureaci otrzymają statuetkę i prestiżowy tytuł Młodego Ambasadora Lublina. Sylwetki Liderów Organizacyjnych zostaną także umieszczone m.in. na wortalu edukacyjnym, który jest platformą dostępną dla szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu MAL zostaną dostrzeżeni przez mieszkańców miasta, naukowców czy przedsiębiorców. Program MAL ma także na celu wspieranie działań promujących aktywność na wielu polach, umożliwianie rozwoju potencjału oraz wymianę doświadczeń wśród młodych mieszkańców Lublina.

Zwieńczeniem Gali będzie rozstrzygnięcie plebiscytu przeprowadzonego przez redakcję Kuriera Lubelskiego, w ramach którego spośród 41 kandydatów - czytelnicy wybiorą (głosowanie trwa do 11 grudnia) najciekawszą sylwetkę. Zwycięzca plebiscytu otrzyma: Tytuł Młodego Ambasadora Lublina Czytelników Kuriera Lubelskiego, dwutygodniowe praktyki w dziale marketingu Kuriera Lubelskiego, roczny kurs językowy na dowolnym poziomie do wykorzystania do końca roku szkolnego 2017-2018 w Szkole Językowej Paderewski.

data ostatniej modyfikacji: 2017-12-08 08:50:05
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
UMCS_220.jpg
WSPA_Boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSZOP
miniatura
 
Polityka Prywatności