Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin

Lublin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-02-08 19:00

Improv! Drugie Lubelskie Seminarium Improwizacji

Występ improwizowany „Improv! Drugie Lubelskie Seminarium Improwizacji” odbędzie się w najbliższy czwartek, 8 lutego 2018 r., o godz. 19:00 w Małej Sali Widowiskowej ACK UMCS "Chatka Żaka". W organizację wydarzenia zaangażowani są studenci koła naukowego KreaTyVni z Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS.

Komediowa mieszanka temperamentów członków lubelskich grup po raz drugi zabierze widzów w fabularną wycieczkę do wyimprowizowanego świata. Co rozgrzeje nas w zimowy wieczór? Historia miłosna rozpoczęta grzańcem z wina? Historia rozstania gorzka jak herbata z cytryną? A może, ot, niezobowiązujący deser czekoladowy ze szczyptą chilli?

Występ jest finalnym efektem dwudniowego seminarium, podczas którego artyści z Impro Teatr Bezczelny, Innymi Słowy Impro oraz grupy Improwertycy zamknięci w swoistym laboratorium komedii pracują nad warsztatem improwizatorskim. Spośród osób, które uczestniczą w warsztatach, wyłoni się unikatowy skład na jeden występ. Spektakl będzie unikatowym widowiskiem stworzonym na oczach widzów oraz w oparciu o ich sugestie. Pewne jest jedynie to, że aktorzy zaprezentują długą formę fabularną.

Lubelskie Seminarium Improwizacji to przestrzeń dla lubelskich improwizatorów: komediowych, muzycznych i tych z pogranicza. Uczestnicy spotykają się, aby wymieniać się doświadczeniem i prezentować publiczności widowiska najwyższej jakości.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

data ostatniej modyfikacji: 2018-02-05 13:21:44
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
UMCS_220.jpg
WSPA_Boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura UTH 11
miniatura WSPiA
 
Polityka Prywatności