2018-06-15 09:00

Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” - ruszyły zapisy

Kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted” przed nami! Organizatorzy zapraszają studentów uczelni wyższych z całej Polski, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także mieszkańców Lublina i województwa lubelskiego do udziału w III edycji konkursu z zakresu znajomości języka angielskiego (minimum na poziomie B2/C1) i wiedzy nt. kultury krajów anglosaskich.

"Challenge Accepted" jest to pierwsza i największa tego typu inicjatywa w województwie lubelskim organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. W dobie XXI wieku, język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym używanym na świecie, a jego znajomość traktowana jest obecnie jako coś zupełnie naturalnego i powszechnego. Udział w "Challenge Accepted" traktujemy więc jako doskonałą okazją do zweryfikowania umiejętności posługiwania się tym niezwykle popularnym językiem obcym.

Test składać się będzie z 45-minutowego etapu pisemnego, polegającego na rozwiązaniu 60 pytań zamkniętych (jednokrotnego wyboru). Uczestnikiem konkursu może być osoba mająca ukończone 16 lat. Zgłoszenia należy przesyłać do 13 czerwca br. poprzez formularz znajdujący się na stronie: www.umcs.pl. Konkurs odbędzie się 15 czerwca czerwca br. o godz. 10.15 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń (do 400 osób).

Dla najlepszych uczestników organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego.

Wszelkie pytania można kierować na adres e-mailowy: konkurs@umcs.pl

data ostatniej modyfikacji: 2018-05-10 13:27:18
Komentarze
 
Polityka Prywatności