Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Lublin
2019-12-12 19:00

Christmas Party w studenckiej „Trójce”

12 grudnia br. o godzinie 19.00 w stołówce studenckiej „Trójka” przy ul. Langiewicza 16 rozpocznie się „Christmas Party”. Podczas wydarzenia studenci zagraniczni będą przygotowywać się do obchodów Świąt Bożego Narodzenia - planowane jest m.in. wspólne dekorowanie choinki oraz opowieści o zwyczajach świątecznych panujących w różnych krajach.

„Christmas Party” zainaugurujemy wspólnym zaśpiewaniem kolędy. Około 150 osób wraz z Chórem Akademickim UMCS, na schodach prowadzących do „Trójki”, zaaranżuje wykonanie jednej z najbardziej znanych kolęd świata. Tego wieczoru „Cicha noc" zabrzmi w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Projekt „Hakuna Matata” został opracowany przez Centrum Promocji UMCS i zagranicznych studentów Uczelni, a jego ideą jest stworzenie wspólnej platformy, w ramach której żacy mogą integrować się oraz poznawać inne kultury i tradycje. Poprzez udział w programie członkowie środowiska akademickiego Lublina mają możliwość przyswojenia nowych umiejętności interpersonalnych czy językowych.
„Hakuna Matata” oznacza dołączenie do wielokulturowej społeczności, w której studenci z całego świata dzielą się swoimi doświadczeniami. Inicjatywa ma także na celu szeroko rozumianą integrację przebiegającą w atmosferze wzajemnego zrozumienia, uśmiechu i przyjaźni, stąd nazwa: w języku suahili „Hakuna Matata” oznacza bowiem „nie martw się, bądź szczęśliwy”!

Organizatorzy zapraszają serdecznie do stołówki studenckiej „Trójka” przy ul. Langiewicza 16. Jesteśmy przekonani, że będzie to czas integracji oraz radości w magicznej atmosferze zbliżających się Świąt.

Spotkanie ma charakter otwarty.

data ostatniej modyfikacji: 2019-12-10 09:51:12
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Lublinie
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
WSPA_online_220.png
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni - 1
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności