2021-01-14 17:00

Webinar "Pogadajmy o studiach"

Już w najbliższy czwartek 14 stycznia o godzinie 17.00 na facebookowym profilu UMCS odbędzie się kolejne spotkanie z serii cieszących się niezwykłą popularnością webinarów dla kandydatów na studia pt. „Pogadajmy o studiach”.

Cykl wydarzeń stanowi alternatywę do tradycyjnych spotkań w trakcie targów, wizyt w szkołach czy wydarzeń na Uniwersytecie, które obecnie nie są możliwe. Dzięki udziale w naszych bezpłatnych webinarach, kandydaci, bez wychodzenia z domu, mają okazję zapoznać się z Uniwersytetem oraz jego ofertą kształcenia.

Podczas najbliższego wydarzenia online spotkamy się z Martą, tegoroczną maturzystką I LO w Starachowicach, która już zdecydowała, że od października br. rozpocznie studia na UMCS. Podczas webinaru dowiemy się, dlaczego Marta chce studiować właśnie na naszej uczelni. Studentka filologii polskiej oraz student produkcji medialnej i prawa międzynarodowego – Anna Kurkiewicz i Kacper Król pokażą jak wyglądają studia na UMCS i podzielą się swoimi doświadczeniami. Tym, którzy nie byli w Lublinie zaprezentujemy miasto i przekonamy uczestników webinaru, że warto tu przyjechać i rozpocząć studia. Na koniec naszego spotkania zostanie zaprezentowane miasteczko akademickie posiadające jeden z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce.

Prowadzącym wydarzenie będzie student III roku kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz Redaktor Naczelny Polformance - Magazynu Studentów Politologii i Dziennikarstwa UMCS.

Podczas streamu będzie również dostępny konsultant, który w czacie odpowie na pytania zadane podczas transmisji.

Partnerem inicjatywy jest Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS.

data ostatniej modyfikacji: 2021-01-11 11:08:43
Komentarze
 
Polityka Prywatności