13-19.03.2023

Tydzień Mózgu #MariaMyśli na UMCS

Czy neuronauka i kryminologia to dobre połączenie? Dlaczego źle rozumiemy relację płeć-mózg i czy można hodować mini-mózgi? By dowiedzieć się tych i innych ciekawostek, zapraszamy na Tydzień Mózgu #MariaMyśli na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-19 marca br. Na wykład inaugurujący zapraszamy w poniedziałek, 13 marca br. o godz. 12:00 do Auli Instytutu Psychologii UMCS (ul. Głęboka 45 w Lublinie, budynek B).

Po raz trzeci Studenckie Koła Naukowe UMCS: Neurobiologów, Kognitywistyki oraz Psychologii „Adesse” dołączają do międzynarodowego odkrywania meandrów mózgu i układu nerwowego. W ramach #MariaMyśli 2023 odbędą się interaktywne warsztaty, wykłady najlepszych naukowców z Polski i zagranicy oraz konkursy z nagrodami. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych poznaniem tajemnic funkcjonowania naszego układu nerwowego oraz wpływu nauki i mózgu na obszary życia codziennego.

W tym roku wydarzenie odbywa się hybrydowo – część stacjonarnie na Wydziałach UMCS, a część online na stronie ekursy.umcs.pl i YouTube – https://www.youtube.com/@tydzienmozgumariamyslinaum5039

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Rejestracja dotyczy wyłącznie warsztatów, do których zapisy będą udostępniane na stronie wydarzenia na Facebooku – https://www.facebook.com/tydzien.mozgu.umcs Dodatkowo uczestnicy mogą się zarejestrować na stronie ekursy.umcs.pl.


data ostatniej modyfikacji: 2023-03-09 13:21:11
Komentarze
 
Polityka Prywatności