12 kwietnia 2008 (sobota), godz. 21:00
(Archiwum)

Chonabibe w archiwum

Czekałaś? Czekałeś? Ulubiona balanga lubelskich imprezowiczów już 12 kwietnia w klubie Archiwum!

Tym razem Al-Fatnujah zaprasza swoich przyjaciół, którzy zadbają o to, żeby stworzyć kolejną niezapomnianą CHONABIBE!
Rozpocznie 27PABLO w soczystym imprezowym stylu dancehall. Powszechnie uważany za najlepszego rodzimego selektę. Regularnie rozkręca balangi w klubach i na festiwalach całego świata.

DJ BAMBUS (aka. BDJ) & DJ MAHU to duet Dj'ów znanych każdemu miłośnikowi dobrego hip hopu, z takich projektów jak Paktofonika, PFK Kompany czy Maxflorec. Ich show na 3 gramofony to mieszanka najlepszego imprezowego hip hopu! Specjalnie dla Chonabibowej publiczności razem z nimi na scenie pojawi się też RAHIM (Paktofonika, Pokahontaz), znany z tak kultowych utworów jak np. "Jestem Bogiem" czy "Chwile Ulotne".

Oczywiście nie zapominamy o drugiej sali na której rządzić będą po raz kolejny Drum'n'Bass, Jungle, Electro, Breakbeat i wszystkie szybkie specjały muzycznego świata. Tu zagrają dla was: DJ TWÓJ STARY, DJ MARDOCK, JAHDECK i... DJ DBT!

Zanim ruszymy na dobre, MENT XXL i DJ DBT wprowadzą was w klimat tej nocy swoim wspólnym showcasem, którego szczegółów oczywiście nie ujawnimy, żeby nie popsuć muzycznej niespodzianki. Warto być od początku! Jak na każdej CHONABIBE! tak i tym razem VJ DEFTOO zadba o wizualną oprawę klubu, przesyconymi energią wizualizacjami wyświetlanymi na dwóch dużych ekranach.
Przyjdź, spotkaj wszystkich swoich znajomch, poznaj styl najlepszych balang w kraju i przekonaj się jak wygląda prawdziwe klubowe wydarzenie!

To już reguła, że na CHONABIBE! ustawiają się gigantyczne kolejki przed drzwiami do klubu... warto więc być na czas!

ostatnia aktualizacja: 2008-04-03
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Lublinie i okolicy
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 22:00
ŚWIĄTECZNY TECHNO LUBLIN
31 grudnia 2025 (środa), godz. 17:00
Waldemar Malicki | Sylwester z Filharmonią
31 grudnia 2025 (środa), godz. 20:00
SYLWESTER 2025 ★ IMPREZA OTWARTA
31 grudnia 2025 (środa), godz. 20:00
Waldemar Malicki | Sylwester z Filharmonią
4 stycznia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Koncert wiedeński
9 stycznia 2026 (piątek), godz. 19:00
Koncert kameralny. Warsaw Trio
16 stycznia 2026 (piątek), godz. 19:00
40-lecie pracy artystycznej prof. Urszuli Bobryk
Polityka Prywatności